تور نمایشگاهی دبی

توجه : احتمال تغییر لحظه‌ای نرخ تورهای خارجی به دلیل نوسانات ارز و تغییرات قیمت پرواز وجود دارد.

 • تور دبی ویژه نمایشگاه گلفود 2024

  تور دبی ویژه نمایشگاه گلفود 2024

  4 شب دبی
 • خدمات تور : پرواز ایران ایرتور - ترانسفر - اقامت هتل با صبحانه - بیمه
 • تاریخ اجرای تور : 1402/11/28
 • قیمت هر نفر در اتاق 2 تخته : از 19/900/000 تومان
 • مشاوره تلفنی (34118-031)
 • تور دبی ویژه نمایشگاه گلفود 2024

  تور دبی ویژه نمایشگاه گلفود 2024

  5 شب دبی
 • خدمات تور : پرواز ایران ایرتور - ترانسفر - اقامت هتل با صبحانه - بیمه
 • تاریخ اجرای تور : 1402/11/28
 • قیمت هر نفر در اتاق 2 تخته : از 21/900/000 تومان
 • مشاوره تلفنی (34118-031)

اطلاعات تور

نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی (GULFOOD) 2024

نمایشگاه Gulfood بزرگترین نمایشگاه معتبر جهانی در زمینه محصولات غذایی و انواع آشامیدنی ها می باشد که در تاریخ 19 الی 23 فوریه 2024 مصادف با 30 بهمن الی 4 اسفند 1402 برگزار می شود. این رویداد از متخصصان F&B از سراسر جهان در طی 5 روز نمایشگاه استقبال می کند. این رویداد تجارت F&B را در میان بیش از 120 کشور دنیا گسترش داد و میزبان 5000 تامین کننده مواد خام و مواد اولیه را برای نمایش طعم ها و آخرین فناوری ها که آینده غذا و نوشیدنی جهان را شکل می دهند، می باشند.

ویژگی های نمایشگاه gulfood

یکی از نمایشگاه های بسیار معتبر در سطح جهان، نمایشگاه غذا و آشامیدنی دبی می باشد. این نمایشگاه معمولا هر ساله در فصل زمستان برگزار می گردد و علاقه مندان و تولیدکنندگان بسیاری از سراسر دنیا برای شرکت در نمایشگاه گلفود دبی عازم امارات می شوند. نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی، با نام نمایشگاه گلفود دبی شناخته شده است. شما نیز اگر دارنده یک شرکت معتبر و حتی نوپا در زمینه تولید محصولات غذایی و نوشیدنی هستید، می توانید برای افزایش اعتبار شرکت خود، بهبود و گسترش کار، پیدا کردن شرکای تجاری و سرمایه گذاری در این نمایشگاه که در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود، شرکت کرده کنید و جدیدترین محصولات خود را به نمایش بگذارید. محصولات مختلف و بخش های اصلی نمایشگاه، شامل بخش مربوط به نوشیدنی ها، لبنیات، روغن و چربی، غلات و حبوبات، گوشت و مرغ، محصولات سلامت و ارگانیک و غذاهای بین الملل می باشد. تمامی افراد و علاقه مندان می توانند از نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی بازدید کنند. از جمله این افراد شرکت کننده در نمایشگاه می توان به تولیدکنندگان مواد غذایی، رستوران دارها، فروشندگان، واردکنندگان، آشپزها و توزیع کنندگان اشاره کرد. اگر شما هم در رابطه با هر یک از این موارد دارای شرکت و برند هستید، می توانید برای توسعه کار خود و گرفتن سفارش در نمایشگاه غذا دبی شرکت نمایید.

محصولات ارائه شده در نمایشگاه

ارائه مواد اولیه غذایی متنوع
تنوعی از محصولات غذایی مزرعه
ارائه محصولات گوشتی، مرغ و ذرت تغذیه شده
ارائه محصولات لبنی متنوع( شیر، ماست، کره و پنیر)
عرضه حبوبات و غلات( لوبیا، برنج، آرد،…)
عرضه نوشیدنی های متنوع( نوشابه، نوشیدنی های گرم، آب و نوشیدنی های تازه)
ارائه آجیل و مغزها، روغن های خوراکی گیاهی و چربی های حیوانی
ارائه غذاهای ارگانیک و گیاهی، غذاهای بدون گلوتن، بدون قند و غنی شده
عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی از جمله ضدعفونی کننده ها
عرضه محصولات و مواد خام نهایی در زمینه داروهای دامپزشکی

موضوعات نمایشگاه

انواع نوشیدنی ( آب میوه های کم شکر، نوشیدنی های خنک فشرده شده، نوشیدنی های کم شیرین یا بدون شکر، نوشیدنی های گیاهی و دست ساز که با مواد طبیعی مانند عسل و آگوا ساخته می شوند.)
لبنیات (لبنیات بدون لاکتوز با حداقل حساسیت غذایی، محصولات لبنی ارگانیک، محصولات لبنی طعم دار شده، محصولات با بسته بندی راحت و آسان، محصولات لبنی با هدف مصرف توسط کوکان که دارای مغذی و مناسب برای کیف غذا می باشد.)
چربی و روغن ( روغن از منابعی مانند سبزیجات، آجیل ها و ماهی با حداقل چربی، کلسترول و کالری، محصولات با حداقل تاثیر پردازش ( آنهایی که در حرارت بالا قرار نگرفته اند و مواد مغذیشان باقی مانده است مانند روغن زیتون ویرجین، روغن نارگیل خام، روغن گردوی سرد فشرده شده)
سلامتی ( محصولات وگان و عاری از گلوتن با پروتئین های گیاهی، محصولات با کالری بسیار پایین، محصولات عاری از مواد مصنوی مانند شیرین کننده ها، غذاهای افزایش طول عمر مانند روغن آواکادو و میوه اژدها)
غلات ( به عنوان گزینه ای ارزانتر از گوشت در میان مصرف کنندگان و به عنوان یک مواد اولیه مکمل با پروتئین و فیبر بالا و عاری از گلوتن و…)
گوشت و مرغ ( گوشت حلال، محصولات ارگانیک و طبیعی که دارای بهبود دهنده نیستند، گوشت محلی، غذای جهانی،برند های قدرتمند قرار دارند.